Speciální nabídky

Pobytové balíčky do našeho hotelu - podzim a zima 2021/22

Pobytové balíčky nabízíme ve čtyřech verzích.

- „D3“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na tři přenocování v  ceně Kč 2.900,-

- „D4“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na čtyři přenocování v  ceně Kč 4.200,-

- „R3“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na tři přenocování v  ceně Kč 3.350,-

- „R4“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na čtyři přenocování v  ceně Kč 4.950,-

V  ceně je zahrnuto ubytování podle specifikace jednotlivých balíčků v  hotelu Adalbert*** se snídaní a všemi poplatky na konkrétní termín. Je možno využít zdarma parkování a WiFi.  K ověření konkrétních termínů využijte prosím níže uvedený formulář. U každého balíčku/poukazu jsou vždy i 2 kupony.

Při pobytech na 4 dny/3 přenocování, je u poukazu každý kupon v hodnotě 100 Kč (2x100 Kč). Poukaz s kupony Vám bude předán při příjezdu na recepci. Kupony lze využít během termínu pobytu ve stylové staročeské  restauraci Klášterní  šenk, v klášterní sýpce (fortna, výčep, infocentrum  s  obchůdkem) nebo v Břevnovském klášterním pivovaru sv.Vojtěcha. Klášter je považován za nejstarší písemně doložené místo vaření  piva  v  celé České republice. Vedle klasického světlého ležáku tu vyrábějí a stáčejí řadu speciálních druhů piva s využitím různých druhů sladů a chmelů. Z nákupu jsou vyloučeny tabákové výrobky, ceniny, známky, jízdenky apod.

Při pobytech na 5 dnů/4 přenocování, obdržíte jeden kupon v hodnotě 100 Kč a druhý kupon na prohlídku Prahy s licencovaným průvodcem v hodnotě 800 resp. 900 Kč. Prohlídky jsou možné v češtině, v němčině či španělštině. Můžete si vybrat z následujících komentovaných prohlídek:

 „Romantická Malá Strana" - Procházka večerní Prahou - 2 hod.

„UNESCO procházka“ - Historické centrum Prahy (Historic Centre of Prague), které je od r.1992 na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO - 3 hod.

„Procházka na přání" - Individuální procházka Prahou podle Vašeho přání - 2,5 hod.

Během pobytu se můžete přidat k bohoslužbám ve vrcholněbarokním kostele sv. Markéty, můžete relaxovat v  klášterní zahradě, navštívit obnovenou oranžerii, kde se  nyní nachází Galerie Entrance a Atelier M1 architekti nebo si domluvit prohlídku budov kláštera. V blízkosti břevnovského kláštera se nachází letohrádek a  obora Hvězda a dále poutní areál na  Bílé  Hoře.

Zde jsou kontakty na jednotlivá střediska pro eventuální rezervace, dodatečné informace či zamluvení termínů ad.

Hotel Adalbert***   recepce@hoteladalbert.cz,  tel. 220 406170 nebo 601 695 441

Restaurace Klášterní šenk rezervace@klasternisenk.cz,  tel. 220 406  294

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha  –  www.brevnovskypivovar.cz

Sýpka  vycep@brevnov.cz,  tel. 220 406 112

Objednávky průvodce Prahou, tel. 722 978 292

Platba za pobytový balíček  při závazné rezervaci na konkrétní termín je nevratná. Rezervace musí být provedena přímo hotelovou recepcí. Tyto pobytové balíčky je možné objednat a využít pouze se začátkem ubytování do konce března 2022.

Máte-li  o některou z  uvedených nabídek zájem nebo chcete-li položit dotaz na volné termíny, kontaktujte nás níže, děkujeme.

Zaslat dotaz k nabídce či poptávku na dostupné termíny