Speciální nabídky

Pobytové balíčky do našeho hotelu

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky nabízíme v  šesti verzích. V  ceně je zahrnuto ubytování podle specifikace jednotlivých balíčků v  hotelu Adalbert*** se snídaní a všemi poplatky na konkrétní termín. Je možno využít zdarma parkování a WiFi.  K ověření konkrétních termínů využijte prosím níže uvedený formulář. U každého poukazu jsou vždy 2 kupony, každý v  hodnotě  200 Kč. Z nákupu jsou vyloučeny tabákové výrobky, ceniny, známky, jízdenky apod. Poukaz s kupony Vám bude předán při příjezdu na recepci. Lze je využít během termínu pobytu ve stylové staročeské  restauraci Klášterní  šenk, v  klášterní sýpce (fortna, výčep, infocentrum  s  obchůdkem) nebo v  Břevnovském klášterním pivovaru sv.Vojtěcha. Klášter je považován za nejstarší písemně doložené místo vaření  piva  v  celé České republice. Vedle klasického světlého ležáku tu vyrábějí a stáčejí řadu speciálních druhů piva s využitím různých druhů sladů a chmelů. 

Během pobytu se můžete přidat k bohoslužbám ve vrcholněbarokním kostele sv. Markéty, můžete relaxovat v  klášterní zahradě, navštívit obnovenou oranžerii, kde se  nyní nachází Galerie Entrance a Atelier M1 architekti nebo si domluvit prohlídku budov kláštera. V blízkosti břevnovského kláštera se nachází letohrádek a  obora Hvězda a dále poutní areál na  Bílé  Hoře.

Zde jsou kontakty na jednotlivá střediska pro eventuální rezervace, dodatečné informace či zamluvení termínů ad.

Hotel Adalbert***   recepce@hoteladalbert.cz,  tel.220406180

Restaurace Klášterní šenk rezervace@klasternisenk.cz,  tel.220 406  294

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha  –  www.brevnovskypivovar.cz

Sýpka  vycep@brevnov.cz,  tel.  220 406  112

Objednávky prohlídek  klaster@brevnov.cz

- „A“   Pobytový balíček pro 1 osobu v  jednolůžkovém pokoji na dvě přenocování v  ceně  Kč 1.400,-

- „B“   Pobytový balíček pro 1 osobu v  jednolůžkovém pokoji na tři přenocování v  ceně  Kč 1.800,-

- „C“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na dvě přenocování v  ceně Kč 2.200,-

- „D“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na tři přenocování v  ceně Kč 2.750,-

- „E“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (2 dospělí + 1 až 2 děti) na dvě přenocování v  ceně Kč 2.300,-

- „F“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (2 dospělí + 1 až 2 děti) na tři přenocování v  ceně Kč 3.100,-

Platba za pobytový balíček  při závazné rezervaci na konkrétní termín je nevratná. Rezervace musí být provedena přímo hotelovou recepcí.

Máte-li  o některou z  uvedených nabídek zájem nebo chcete položit dotaz na volné termíny, kontaktujte nás, děkujeme.

Zaslat dotaz k nabídce či poptávku na dostupné termíny