NOČNÍ RECEPČNÍ (m/ž) – HOTEL ADALBERT * * *

HOTEL ADALBERT 3* na Praze 6, hledá do svého týmu nového člena (M/Ž) na pozici Noční recepční (HPP/DPP/DPČ), který je schopný pracovat samostatně a dle potřeb provozu i na denních směnách a poskytovat služby na vysoké úrovni dle očekávání hostů a hotelu.

Náplň práce:
- Check-In a Check-Out hotelových hostů
- Concierge a Guest Relations
- Spolupráce s ostatními odděleními hotelu
- Provádění noční uzávěrky hotelového systému a úkony s tím spojené
- Pomoc s přípravou hotelových snídaní a akcí

Požadujeme:
- Základní znalost některého z hotelových rezervačních systémů
- Znalost Českého jazyka v rámci vnitrofiremní komunikace je důležitá
- Znalost Anglického jazyka nutná, znalost Německého jazyka výhodou pro kontakt s hosty
- Loajálnost vůči kolegům a zaměstnavateli
- Výborné komunikační schopnosti
- Reprezentativní jednání

Nabízíme:
- Smlouva DPP/ DPČ/ HPP
- Zázemí stabilní společnosti s dlouhým působením na trhu
- Zaměstnání v historickém areálu Břevnovského kláštera
- Přátelský kolektiv
- Zaměstnanecké stravování
- Slevy v rámci společnosti
- Školení v rámci společnosti
- Možnost užívání zaměstnanencké chaty (po skušební době)

Své životopisy prosím zasílejte na email řediteli hotelu panu Romanu Maňákovi: roman.manak@hoteladalbert.cz , nebo pro více informací volejte na telefonní číslo: + 420 724 817 553