Speciální nabídky

Pobytové balíčky do našeho hotelu

Pobytové balíčky nabízíme ve čtyřech verzích.

- „D3“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na tři přenocování v  ceně Kč 2.900,-

- „D4“   Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na čtyři přenocování v  ceně Kč 4.200,-

- „R3“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na tři přenocování v  ceně Kč 3.350,-

- „R4“    Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na čtyři přenocování v  ceně Kč 4.950,-

V  ceně je zahrnuto ubytování podle specifikace jednotlivých balíčků v  hotelu Adalbert*** se snídaní a všemi poplatky na konkrétní termín. Je možno využít zdarma parkování a WiFi.  K ověření konkrétních termínů využijte prosím níže uvedený formulář. U každého balíčku/poukazu jsou vždy i 2 kupony.

Při pobytech na 4 dny/3 přenocování, je u poukazu každý kupon v hodnotě 100 Kč (2x100 Kč). Poukaz s kupony Vám bude předán při příjezdu na recepci. Kupony lze využít během termínu pobytu ve stylové staročeské  restauraci Klášterní  šenk, v klášterní sýpce (fortna, výčep, infocentrum  s  obchůdkem) nebo v Břevnovském klášterním pivovaru sv.Vojtěcha. Klášter je považován za nejstarší písemně doložené místo vaření  piva  v  celé České republice. Vedle klasického světlého ležáku tu vyrábějí a stáčejí řadu speciálních druhů piva s využitím různých druhů sladů a chmelů. Z nákupu jsou vyloučeny tabákové výrobky, ceniny, známky, jízdenky apod.

Při pobytech na 5 dnů/4 přenocování, obdržíte jeden kupon v hodnotě 100 Kč a druhý kupon na prohlídku Prahy s licencovaným průvodcem v hodnotě 800 resp. 900 Kč. Prohlídky jsou možné v češtině, v němčině či španělštině. Můžete si vybrat z následujících komentovaných prohlídek:

 „Romantická Malá Strana" - Procházka večerní Prahou - 2 hod.

„UNESCO procházka“ - Historické centrum Prahy (Historic Centre of Prague), které je od r.1992 na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO - 3 hod.

„Procházka na přání" - Individuální procházka Prahou podle Vašeho přání - 2,5 hod.

Během pobytu se můžete přidat k bohoslužbám ve vrcholněbarokním kostele sv. Markéty, můžete relaxovat v  klášterní zahradě, navštívit obnovenou oranžerii, kde se  nyní nachází Galerie Entrance a Atelier M1 architekti nebo si domluvit prohlídku budov kláštera. V blízkosti břevnovského kláštera se nachází letohrádek a  obora Hvězda a dále poutní areál na  Bílé  Hoře.

Zde jsou kontakty na jednotlivá střediska pro eventuální rezervace, dodatečné informace či zamluvení termínů ad.

Hotel Adalbert***   recepce@hoteladalbert.cz,  tel. 220 406170

Restaurace Klášterní šenk rezervace@klasternisenk.cz,  tel. 220 406  294

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha  –  www.brevnovskypivovar.cz

Sýpka  vycep@brevnov.cz,  tel. 220 406 112

Objednávky průvodce Prahou, tel. 722 978 292

Platba za pobytový balíček  při závazné rezervaci na konkrétní termín je nevratná. Rezervace musí být provedena přímo hotelovou recepcí.

Máte-li  o některou z  uvedených nabídek zájem nebo chcete-li položit dotaz na volné termíny, kontaktujte nás níže, děkujeme.

Zaslat dotaz k nabídce či poptávku na dostupné termíny