Speciální nabídky


					
						Speciální nabídka: Nevíte jaký dárek dát svým blízkým a přátelům?

Nevíte jaký dárek dát svým blízkým a přátelům?

Na recepci hotelu Adalbert je možné zakoupit DÁRKOVÝ ŠEK za Kč 200 nebo  DÁRKOVÝ ŠEK za Kč 500. Lze jej využít během 6 měsíců k úhradě pobytu v našem hotelu, či v restauraci Klášterní šenk nebo ve výčepu Klášterní sýpka.

Zaslat dotaz k nabídce či poptávku na dostupné termíny

Pobytové balíčky na zimní termíny 2022 (do 26.12.2022) pro 2 osoby nebo pro rodiny (4 osoby) v osmi variantách

V ceně těchto balíčků je vždy zahrnuto ubytování podle specifikace jednotlivých nabídek v hotelu Adalbert*** se snídaní, parkováním, WiFi a DPH. Cena nezahrnuje Místní poplatek magistrátu, který je určen obecně závaznou vyhláškou. K ověření dostupnosti konkrétních termínů využijte, prosím, níže uvedený odkaz na formulář. Součástí každého balíčku jsou vždy 3 nebo i 4 kupony (podle konkrétní vybrané varianty).

- „D3“ Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na tři přenocování v ceně Kč 6.186.-

- „R3“ Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na tři přenocování v ceně Kč 9.126,-

- „DO4“ Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na čtyři přenocování v ceně Kč 8.488,-

- „RO4“ Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na čtyři přenocování v ceně Kč 12.408,-

- „DP4“ Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na čtyři přenocování v ceně Kč 8.948,-

- „RP4“ Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na čtyři přenocování v ceně Kč 12.868,-

- „DS4“ Pobytový balíček pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na čtyři přenocování v ceně Kč 9.388,-

- „RS4“ Pobytový balíček pro rodinu ve dvoupokojovém apartmánu (4 osoby) na čtyři přenocování v ceně Kč 13.308,-

Při pobytech na 4 dny/3 přenocování (balíčky D3 a R3), je u poukazu 3x kupon v hodnotě 100 Kč. Poukaz s kupony Vám bude předán při příjezdu na recepci. Kupony lze využít během termínu pobytu ve stylové staročeské restauraci Klášterní šenk, v Klášterní sýpce či v info centru s obchůdkem (fortna). Břevnovský klášter je považován za nejstarší písemně doložené místo vaření piva v celé České republice. Vedle klasického světlého ležáku tu vaří a stáčejí řadu speciálních druhů piva s využitím různých druhů sladů a chmelů. 

Při pobytech na 5 dnů/4 přenocování (balíčky DO4 a RO4), obdržíte 2x kupon v hodnotě 100 Kč, 1x kupon na ochutnávku pro 2 osoby v Klášterní sýpce (ochutnáte všechna čepovaná piva v rámci tzv. „Břevnovského okruhu“).

Při pobytech na 5 dnů/4 přenocování (balíčky DP4 a RP4), obdržíte 2x kupon v hodnotě 100 Kč, 1x kupon na prohlídku Prahy (pro ubytované osoby) s licencovaným průvodcem – *možnosti prohlídek jsou uvedeny dále v textu.

Při speciálním pobytu na 5 dnů/4 přenocování (balíčky DS4 a RS4), obdržíte 2x kupon v hodnotě 100 Kč, 1x kupon na ochutnávku pro 2 osoby v Klášterní Sýpce (ochutnáte všechna čepovaná piva v rámci tzv. „Břevnovského okruhu“) a 1x kupon na prohlídku Prahy (pro ubytované osoby) s licencovaným průvodcem.

*Prohlídky jsou možné v češtině, v němčině či španělštině. Můžete si vybrat z následujících komentovaných prohlídek:

 „Romantická Malá Strana" - Procházka večerní Prahou - 2 hod.

„UNESCO procházka“ - Historické centrum Prahy, které je od r.1992 na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO - 2,5 hod.

„Procházka na přání" - Individuální procházka Prahou podle Vašeho přání - 2,5 hod.

Během pobytu v hotelu Adalbert*** se můžete přidat k bohoslužbám ve vrcholně barokním kostele sv. Markéty, můžete relaxovat v klášterní zahradě, navštívit obnovenou oranžerii, kde se nyní nachází Galerie Entrance nebo si domluvit prohlídku budov kláštera v info centru v areálu kláštera (tel. 220 406 111). V blízkosti břevnovského kláštera se nachází letohrádek a obora Hvězda, poutní areál na Bílé Hoře nebo park Ladronka, který slouží pěším, cyklistům a především bruslařům. Konají se zde i různé kulturní akce.

Zde naleznete kontakty na jednotlivá střediska pro rezervace, dodatečné informace či zamluvení termínů ad.

Hotel Adalbert***   recepce@hoteladalbert.cz,  tel. 220 406170 nebo 601 695 441

Klášterní sýpka  vycep@brevnov.cz,  tel. 220 406 112

Restaurace Klášterní šenk rezervace@klasternisenk.cz,  tel. 220 406 294

Objednávky průvodce Prahou zuzana.jensikova@seznam.cz, (balíčky DP4, DS4, RP4 a RS4), tel. 722 978 292

Platba za pobytový balíček při závazné rezervaci na konkrétní termín je nevratná. Rezervace musí být potvrzena přímo hotelovou recepcí. Z nákupu za kupony jsou vyloučeny tabákové výrobky, ceniny, známky a jízdenky. Informace o výši městských poplatků a možnostech využití přistýlek naleznete na našem webu („Pokoje a ceny“)

Máte-li o některou z uvedených nabídek zájem nebo chcete-li položit dotaz na volné termíny, kontaktujte naši recepci níže uvedeným odkazem na této stránce, děkujeme.

Tým hotelu Adalbert***

Zaslat dotaz k nabídce či poptávku na dostupné termíny